بلکا -فروش بلکا- اجرای بلکا- رومالین- پتینه- ابریشم- تولید بلکا- اجرایکروزه بلکا -نصب بلکابلکا کاسیت-بلکا - فروش و اجرای بلکا

بلکا ابریشمی

بلکا ابریشمی نوعی متفاوت از بلکا است که توسط تارهای ابریشمی زینت داده شده است. بلکا ابریشمی زیبایی خاصی دارد و پس از کارروی سطوح محیط را بسیار چشم نواز می کند. بلکا ابریشمی تمام ویژگی های مثبت بلکا معمولی یا همان بلکا سلولزی را دارد. همان ویژگی مقاومت زیبایی حفاظت از سلامتی و تنوع در طرح و رنگ از خاصیت های و محسنات بلکا ابریشمی است.

مت بلکا

قیمت رومالین

فروش بلکا

آموزش بلکا کاری

فامالین

خدمات بلکا

آموزش بلکا

بلکا

خرید بلکا

ارزانترین بلکا

کاتالوگ بلکا

رنگ بلکا

رومالین

بلکا کاری

فیلم اجرای بلکا

بلکا کاسیت

دکوراسیون منزل

بلکا در اتاق کودک

تزئین منزل با بلکا

سلومیکس

3 thoughts on “بلکا ابریشمی

  1. چند روز پیش، در منزل دوستی برای نخستین بار مهمان شدم. محیط خانه گرم و دلنشین بود و بسیار تمیز و مرتب. در حین صحبت هر از گاهی به دور و بر هم نگاهی انداخته و چیدمان خانه را رصد می کردم. کمی بعد که محیط اطراف برایم آشناتر شد، دریافتم که قاب عکس ها و برخی وسایل تزئینی، به طرز عجیبی بی قاعده و نامیزان روی دیوار نصب شده اند. این بی سلیقگی، با ذهنیت مثبتی که از صاحبخانه داشتم، اصلا جور در نمی آمد. مدتی با خودم کلنجار رفتم تا در نهایت کنجکاوی بر ادب مستولی شد: «ببخشید این سوال رو می پرسم، ولی چرا قاب ها رو اینطوری به دیوار زدین؟ بعضی هاشون خیلی به هم نزدیکند، انگار که جای کافی نبوده. اون یکی هم اینقدر بالاست که چیزی نمونده بچسبه به سقف!» گویا این سوال برای میزبان چندان تازگی نداشت. با مهربانی لبخندی زد و گفت: «رنگ بعضی قسمت های دیوار خراب شده، قاب ها رو روی ریختگی ها زدیم که دیده نشوند. می خواهیم تا قبل از عید همه رو رنگ بزنیم. شاید هم کاغذ دیواری. این دیگه به جیبمون بستگی داره». در چنین لحظاتی، قاعدتا یک آدم خجالت زده سکوت اختیار می کند، اما از آنجا که منِ شرمسار همیشه به واژه «جیب» و پول مستتر در آن حساس بوده ام، به صاحبخانه پیشنهاد دادم که با هم به بازار برویم تا در انتخاب یک گزینه مناسب برای ترمیم دیوار ها یاری اش کنم. با این امید که هم جبران مافات کرده باشم و هم کمکی برسانم به مشتاقانی که در تلاشند پیش از پایان سال دستی به سر و روی دیوار های خانه شان بکشند.

  2. شرکت بلکا کاسیت باسابقه ای ۱۰ ساله .
    واکیبی کاربلد میتواند درروز تا۳۰۰ مترمربع راتحویل شما مشتریان عزیزدهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *